Bize Katılın

Öncelikle Kulübümüz Web sayfasına hoşgeldiniz.

Bize katılmak ve bu coşkuyu bizimle paylaşmakmı istiyorsunuz?

Yapmanız gerekenler çok kolay. 

Hafta Sonları Gerçekleştirilen Doğa Yürüyüşleri

- Doğa yürüyüşü faaliyetleri halka açık olup isteyen herkesin katılabilmektedir. Üye olmak zorunlu değildir. Faaliyetin Tarih, saat ve hareket noktası İnternet sitemizden ve Cep telefonlarınıza gelen mesajlarla açıklanmaktadır. Burada verilen bilgilerden iletişim kurarak faaliyete kayıt olmanız yeterlidir. Sürekli faaliyetlerde haberdar olmak istiyorsanız kulüp yönetimi ile iritbata geçerek SMS sistemimize kayıt olun. Böylece gerçekleştirilen faaliyetlerimizin duyuruları cebinize gelsin.

 

Kamplı Faaliyetler

- Kamplı faaliyetlerimizde farklı olarak doğada bir kaç gün kalacak teknik malzemeye sahip olmanız gerekmektedir. Kulüp  olarak malzeme ihtiyacı olan kişilere elimizden geldğince malzeme temin etmeye çalışmaktazyız.

 

TDF faaliyetleri

- TDF faaliyetlerine katılabilmeniz için kulübe üye olmanız ve bir lisansa sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca bazı belirlenen faaliyetlerde temel kademe eğitimleri almış olmanız gerekmektedir.

Kulüp üyesi olup kulübün özel ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz.  Senelik olarak belirlenen cüzi bir aidat ile katılım formunu doldurark üye olabilirsiniz.

Harita

2017 19.Uluslararası Dağcılık Turizm ve Yayla Şenliği

 

 

2017 TDF Yaz Temel Eğitim Kampı